Skip to main content

 

image003

 

Miejsce pierwsze konkursu fotograficznego

„MAJÓWKA NA SKARPIE 2014 W OBIEKTYWIE”

otrzymuje Pani Marta Błażejczyk, za zdjęcie prezentujące efekty warsztatów florystycznych odbywających się w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Serdecznie gratulujemy!

 

Pani Marta będzie mogła wybrać 3 nagrody spośród puli nagród. Wszystkie nagrody zostały przekazane przez instytucje partnerskie Warszawskiej Drogi Kultury na Skarpie: Muzeum Ziemi (album fotograficzny), Stowarzyszenie Pracownia Etnograficzna (torba eco ze wzorem haftu wilanowskiego), księgarnio-kawiarnia Tarabuk (podwójne zaproszenie na kawę z ciastem), kawiarnia Kafka (zaproszenie na kawę z ciastem), Fundacja Sto Pociech (zaproszenie na warsztaty dla rodzica z dzieckiem „SZTUKA jak-to-zrobić”), Ogród Botaniczny UW (przewodnik „Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego” + moneta pamiątkowa Ogrodu Botanicznego), Centralna Biblioteka Rolnicza (książka z przepisami „Cztery pory roku w kuchni dworskiej”), Muzeum Narodowe w Warszawie (książka dla dzieci „Oko w oko z mumią”), Muzeum Wojska Polskiego (dwa bilety na ekspozycje stałe + magnes z wizerunkiem księcia Józefa Poniatowskiego oraz Teatr Młyn (podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz spektaklu „Naga Praga”).

 

Dziękujemy Partnerom za wsparcie konkursu i przekazanie nagród.

Ze względu na niewielką liczbę zgłoszeń w konkursie „Majówka na Skarpie 2014 w obiektywie” podjęliśmy decyzję o przyznaniu tylko pierwszego miejsca.