Skip to main content

wolontariat (2)Interesujesz się kulturą, edukacją, designem lub nowymi technologiami?
Uważasz, że ze sztuką można obcować poza murami galerii i muzeów?
Lubisz Warszawę i chciał(a)byś czynnie uczestniczyć w tworzeniu jej przestrzeni?
Pasjonujesz się fotografią, a może jesteś zapalonym filmowcem?

Jeśli tak, zapraszamy do Fundacji Culture Shock!
Szukamy osób w każdym wieku, niezależnie od profesji, posiadanych kompetencji czy doświadczenia. Liczy się przede wszystkim entuzjazm oraz chęć działania.

[ap_spacing spacing_height=”50px”]

W trakcie wolontariatu w Fundacji dowiesz się, jak wygląda praca w organizacji pozarządowej, będziesz mógł/mogła rozwinąć swoje kompetencje, zdobyć doświadczenie zawodowe, sprawdzić się w nowych zadaniach, a przede wszystkim realizować swoje pasje. Jeśli tak, jak nas interesuje Cię szeroko pojęta kultura i przestrzeń miejska bez wątpienia odnajdziesz się w Fundacji Culture Shock.

Jako wolontariusz/ka nie tylko będziesz tworzyć ciekawe wydarzenia i uczestniczyć w nich, ale także pomożesz nam zmieniać, poprawiać otaczającą przestrzeń oraz działać na rzecz innych. W naszych inicjatywach dążymy do likwidacji wykluczenia społecznego i kulturowego, działamy też na rzecz wspierania lokalnej społeczności. Realizujemy projekty prowadzące do rozwoju umiejętności cyfrowych zróżnicowanych grup odbiorców.

[ap_divider color=”#CCCCCC” style=”solid” thickness=”1px” width=”100%” mar_top=”20px” mar_bot=”20px”]

Na wolontariuszy czekają różne zadania do wyboru:
[ap_list list_type=”ap-list3″] [ap_li]pomoc w bieżącej działalności biura Fundacji,[/ap_li] [ap_li]pomoc w realizowaniu projektów (m.in. promocja, pisanie i redagowanie tekstów),[/ap_li] [ap_li]pomoc w organizacji wydarzeń kulturalnych,[/ap_li] [ap_li]pomoc w prowadzeniu warsztatów,[/ap_li] [ap_li]udział w promocji książek Fundacji,[/ap_li] [ap_li]tłumaczenie tekstów,[/ap_li] [ap_li]dokumentacja wydarzeń (robienie zdjęć i/lub filmów),[/ap_li] [ap_li]pomoc w obsłudze strony internetowej, Facebooka Fundacji.[/ap_li] [/ap_list]

Jeśli jest coś, co chciał(a)byś robić w Fundacji, a o czym nie napisaliśmy powyżej, daj nam znać. Pozostajemy otwarci na propozycje i z pewnością znajdziemy zajęcie, które będzie Ci najbardziej odpowiadać :).

Naszym wolontariuszom oferujemy:
[ap_list list_type=”ap-list4″] [ap_li]udział w realizowaniu bieżących projektów Fundacji,[/ap_li] [ap_li]udział w szkoleniu,[/ap_li] [ap_li]możliwość poznania z bliska sposobu funkcjonowania trzeciego sektora w Polsce,[/ap_li] [ap_li]pracę w zespole organizacji pozarządowej,[/ap_li] [ap_li]rozwój osobisty, zdobywanie nowych doświadczeń i kompetencji,[/ap_li] [ap_li]przestrzeń do rozwoju zawodowego,[/ap_li] [ap_li]referencje po odbytym wolontariacie,[/ap_li] [ap_li]zaświadczenie o odbyciu praktyk (dla studentów),[/ap_li] [ap_li]elastyczność w wyznaczeniu harmonogramu pracy,[/ap_li] [ap_li]określoną liczbę alterek dla osób zarejestrowanych na portalu Wymiennik.orgdowiedz się więcej.[/ap_li] [/ap_list]

[ap_divider color=”#CCCCCC” style=”solid” thickness=”1px” width=”100%” mar_top=”20px” mar_bot=”20px”]

Chciał(a)byś zaangażować się, ale nie pracowałeś/pracowałaś nigdy w organizacji pozarządowej lub przy realizowaniu wydarzeń kulturalnych?
Nie martw się! Przed rozpoczęciem wolontariatu przeprowadzimy szkolenie, na którym wdrożymy Cię w wybrane zadania, opowiemy o Fundacji, naszych założeniach, celach oraz projektach, w które jesteśmy aktualnie zaangażowani.

Zanim zdecydujesz się na wolontariat, przeczytaj prawa i obowiązki wolontariusza. Zastanów się też, czy będziesz w stanie poświęcić nam swój wolny czas i energię.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana podjęciem się wolontariatu, wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Masz pytania lub uwagi? Nie wahaj się nam o nich powiedzieć: info@cultureshock.pl.

[ap_spacing spacing_height=”10px”]

[ap_button button_size=”ap-small-bttn” button_url=”http://www.cultureshock.pl/dolacz-do-nas/” button_type=”ap-outline-bttn” button_color=”ap-default-bttn” button_align=”ap-align-none”]Powrót do poprzednego menu[/ap_button]