Skip to main content

ssw

Chcesz wziąć udział w realizowaniu największej w mieście imprezy kulturalnej i przekonać się, dlaczego Skarpa Warszawska zasługuje na swoje święto?
Mamy coś dla Ciebie! Zostań wolontariuszem na Święcie Skarpy Warszawskiej!

Zadania wolontariusza:

[ap_list list_type=”ap-list4″] [ap_li]kierowanie uczestników Święta do poszczególnych atrakcji,[/ap_li] [ap_li]udzielanie informacji o wydarzeniu.[/ap_li] [/ap_list]

Kogo szukamy?

Osób, które chcą się sprawdzić przy organizacji wydarzenia kulturalnego, zainteresowanych obszarem Skarpy Warszawskiej.
Doświadczenie nie jest wymagane.

Kiedy?

13 września 2015
Kilkugodzinne szkolenie w terminie 1-12 września 2015 r.

Oferujemy:

[ap_list list_type=”ap-list3″] [ap_li]udział w realizowaniu wydarzenia kulturalnego,[/ap_li] [ap_li]zdobycie wiedzy i doświadczenia z zakresu organizowania projektu społecznego,[/ap_li] [ap_li]możliwość poznania sposobu funkcjonowania organizacji pozarządowej,[/ap_li] [ap_li]zaświadczenie o odbyciu wolontariatu od instytucji kultury położonych na Skarpie,[/ap_li] [ap_li]gadżety od instytucji zaangażowanych w realizację wydarzenia,[/ap_li] [ap_li]każdy wolontariusz, zarejestrowany na portalu Wymiennik.org otrzyma 20 alterek[/ap_li].
[/ap_list]

O projekcie:

W ramach organizowanych 13 września obchodów „Święta Skarpy Warszawskiej” przygotowane zostanie największe wydarzenie kulturalne w mieście, w którym udział weźmie ok. 30 instytucji kultury i nauki, oferując odwiedzającym specjalnie na tę okazję przygotowane atrakcje. Wśród zaangażowanych podmiotów znajdą się, m.in. Muzeum Narodowe w Warszawie, Centrum Sztuki Współczesnej, Uniwersytet Warszawski, Muzeum Wojska Polskiego, Królikarnia oraz kawiarnie położone na Skarpie. W programie obchodów „Święta” przewidziane są wydarzenia kulturalne, rekreacyjne, edukacyjne – pikniki, wystawy, warsztaty, kiermasze, spacery.

Każdy, kto weźmie udział w „Święcie Skarpy Warszawskiej” przyczyni się do zwrócenia uwagi władz miejskich na ten szczególny teren, który wciąż nie doczekał się należnej mu atencji u stołecznych włodarzy.

Na zgłoszenia czekamy do 11 września: info@cultureshock.pl

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz o dołączenie do zgłoszeń niniejszej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Culture Shock w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).

Strona wydarzenia: Święto Skarpy Warszawskiej