Skip to main content
Przez ostatni miesiąc podróżowaliśmy do gminnych bibliotek publicznych proponując szkolenie z gry „Mediaspołecznicy” przygotowane dla edukatorów młodzieży, przede wszystkim – bibliotekarzy.
Odwiedziliśmy: Krypno, Reszel, Piotrków Trybunalski i Piaseczno. Wszędzie spotkaliśmy pasjonatów pracy z młodzieżą, poszukujących innowacyjnych materiałów do zajęć pozalekcyjnych. To również osoby, którym bardzo zależy na rozwoju ich społeczności lokalnej, zwłaszcza poprzez zaangażowanie młodego pokolenia w sprawy ich miejscowości. Prezentowana przez nas Gra „Mediaspołecznicy”, łączy aspekty: edukacyjny – z zakresu nowych mediów, z dziennikarskim dotyczącym lokalnych wydarzeń. Grze towarzyszy program warsztatów składający się z 12 spotkań, podczas których realizowane są kolejne misje Gry. Projekt skierowany jest do młodzieży gimnazjalnej. Całość już wkrótce będzie dostępna na stronie www.mediaspolecznicy.pl.
Młodych ludzi zainteresowanych wzięciem udziału w warsztatach zapraszamy do odwiedzania swych bibliotek gminnych (lub ich stron internetowych).

Mediaspolecznicy_big

 

Projekt współfinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

mkidn3

Patroni:

   logo_pelna_nazwa_PL_600dpi (1)

interklasa_kreda_full

edustyle_logo