• FAM
  I Festiwal Aplikacji i Gier Mobilnych
  Warszawa jest mobile!

   

  1 października 2016
  Marzyciele i Rzemieślnicy. Dom Innowacji Społecznych
  Bracka 25, Warszawa

 1. 1fam_culture_shock_1fam_culture_shock_2fam_culture_shock_3fam_culture_shock_4fam_culture_shock_5fam_culture_shock_6fam_culture_shock_7fam_culture_shock_8fam_culture_shock_9fam_culture_shock_10fam_culture_shock_11fam_culture_shock_12fam_culture_shock_13fam_culture_shock_14fam_culture_shock_15fam_culture_shock_16fam_culture_shock_17fam_culture_shock_18fam_culture_shock_20fam_culture_shock_21fam_culture_shock_22fam_culture_shock_23

TWÓRCZYNIE I TWÓRCY FESTIWALU

Sylwia Zolkiewska

Sylwia Żółkiewska

Kuratorka FAM, Sekcja Kreacja, prowadzenie panelu dyskusyjnego

Ekspert w dziedzinie aplikacji mobilnych dla kultury i edukacji, autorka pierwszego w Polsce przewodnika po aplikacjach mobilnych pt. Appetyt na applikacje, autorka programów wykorzystujących nowe media w edukacji. Więcej informacji www.zolkiewska.pl

 

Paulina Jędrzejewska

Sekcja Varsaviana, prowadzenie panelu dyskusyjnego

Prowadzi działania mające na celu zwiększenie świadomości uczestników w obrębie nowych technologii cyfrowych w kulturze. Pracuje w temacie wolnej i nieformalnej edukacji, nowych technologii, projektów międzypokoleniowych i partycypacji. 

 

 

Gosia_Rycharska

Małgorzata Rycharska

Sekcja Edukacja, prowadzenie panelu dyskusyjnego 

Ekspert z dziedziny User Centered Design i metod zarządzania procesem kreatywnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu gier i usług społecznościowych oraz zarządzaniu społecznościami internetowymi.

 

 

Noemi Gryczko

Sekcja Edukacja, prowadzenie panelu dyskusyjnego

Tworzy przestrzeń do twórczego działania dla ludzi i organizacji. Promuje technologie mobilne w edukacji i w kulturze. W ramach Programu Rozwoju Bibliotek Fundacji Billa i Melindy Gates oraz PAFW koordynowała projekt „Tablety w Twojej bibliotece”. Z Sylwią Żółkiewską – napisała poradnik APPetyt na APPlikacje.

Maciej Bukowski

Sekcja Technologie

Posiada doświadczenie we współpracy z agencjami interaktywnymi i podmiotami komercyjnymi. Specjalista w dziedzinie kreacji, grafiki użytkowej i projektowania interakcji. Współtwórca Agencji Kreatywnej Bukowscy, w ramach której przygotowuje szereg działań związanych z kreacją wizerunku, UI oraz VR.

 

 

Grzegorz Bukowski

Sekcja Technologie

Grafik 3D, specjalista w dziedzinie nowoczesnych technologii VR i MR. Współtwórca marki Bukowscy oraz kierownik produkcji powstającej aplikacji ArchVR związanej z wirtualną rzeczywistością. Tworzy wirtualne przestrzenie i implementuje je jako interaktywne widoki w aplikacji VR na urządzeniach mobilnych.

 

 

Partnerzy FAM 


 

Patroni medialni