Skip to main content

Otwarte spotkania z mieszkańcami – prezentacje projektów do budżetu partycypacyjnego, które przeszły pod głosowanie.

Jeżeli chcesz zapoznać się ze szczegółami 50 projektów, na które w czerwcu będzie można głosować, podyskutować z ich autorami oraz wymienić uwagi z innymi mieszkańcami dzielnicy, przyjdź na spotkania.

Zapraszamy 11 i 13 czerwca 2014 roku do Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Polnej 7a (niedaleko stacji metra Politechnika). Spotykamy się o godz. 18.00 w sali konferencyjnej na I piętrze.

Celem spotkań jest dyskusja i poznanie projektów złożonych do budżetu partycypacyjnego, na które będzie można głosować w czerwcu. Warto przyjść nie tylko dlatego, że będzie można zadać pytanie autorom. Będzie można też spotkać i poznać swoich sąsiadów. Wysłuchać, co dla nich jest ważne w ich okolicy. Warto poświęcić dwie godziny, aby później w głosowaniu wybrać naprawdę ważne i potrzebne projekty!

Decydujesz o publicznych pieniądzach, dlatego decyzję warto przemyśleć.

• Sprawdź na stronie www.srodmiescie.warszawa.pl/partycypacja, na tablicy ogłoszeń w holu i w punkcie informacji Urzędu Dzielnicy Śródmieście przy ul. Nowogrodzkiej 43, na jakie projekty będzie można głosować.

• Zastanów się, czy czegoś o tych projektach chcesz się dowiedzieć, czy rzeczywiście są potrzebne.

• Przyjdź na spotkanie, dyskutuj i zadawaj pytania! Przed Tobą ważna decyzja.

UWAGA !!!!! Głosujemy w dniach 20 – 30- czerwca br.

Może już wybrałeś i chcesz wesprzeć jakiś pomysł?

Uzupełnij plakat i zawieś go na klatce schodowej, w szkole, w przedszkolu. Zamieść informację na swojej stronie internetowej lub profilu społecznościowym – poinformuj sąsiada i przyjaciół!

Materiały do pobrania na stronie: www.twojbudzet.um.warszawa.pl w zakładce poinformuj sąsiada