[ap_column_wrap]

PowiJPEG

[ap_column span=”2″]

POWIDOKI

Powidoki są propozycją oferty edukacji wizualnej w oparciu o zasoby teatru, galerii oraz muzeów sztuki, nauki i techniki. W maju i czerwcu w 2016 r. odbyło się osiem wycieczek, których tematyka oscylowała wokół zagadnień z antropologii wizualnej i pojęcia „widzenia”. Adresatami programu byli wychowankowie trzech świetlic socjoterapeutycznych z Ośrodka Pomocy Społecznej na terenie gminy Brwinów.

powidoki_scenariusz_doc

powidoki_scenariusz_pdf

[ap_column_wrap] [ap_column span=”2″] katalog poprojektowy rzeczoznawcy

RZECZOZNAWCY

„Rzeczoznawcy” to nowatorskie warsztaty dla osób dojrzałych, których celem było zainteresowanie osób 55+ designem, sztuką, wzornictwem, co w praktyce oznaczało zaprojektowanie przedmiotu codziennego użytku i wykonanie jego modelu przy użyciu nowoczesnych technologii, np. drukarki 3D, z uwzględnieniem najnowszych trendów w designie.

Katalog poprojektowy

[/ap_column] [ap_column span=”2″] Untitled-1

RZECZOZNAWCY 2

„Rzeczoznawcy 2″ to nowatorskie warsztaty Fundacji Culture Shock dla seniorów związane z tematyką designu, sztuki i wzornictwa. Przeprowadziliśmy dwa cykle warsztatów w dwóch różnych miastach: Warszawie i Błoniu, które dały uczestnikom możliwość wcielenia się w rolę prawdziwego designera.

Katalog poprojektowy

[/ap_column]

[ap_column span=”2″]iwent 2

RZECZOZNAWCY 3

„Rzeczoznawcy 3. design dla rodzica / design dla miasta” to warsztaty, do udziału w których zaproszeni byli rodzice małych dzieci oraz międzypokoleniowa grupa mieszkańców Miast Ogrodów. Uczestnicy dyskutowali i projektowali przedmioty wypływające z potrzeb rodziców oraz przedmioty promujące Miasto Ogród.

Katalog Rzeczoznawcy3

[/ap_column] [ap_column span=”2″] senior

MEDIALAB SENIOR

Medialab Senior to czterodniowe, międzypokoleniowe warsztaty wyjazdowe Fundacji Culture Shock, w czasie których uczestnicy i uczestniczki uczyli się kreatywnej współpracy oraz zdobyli wiedzę i umiejętności potrzebne, by stać się aktywnymi działaczami i twórcami.

Katalog poprojektowy

[/ap_column] [/ap_column_wrap] [ap_spacing spacing_height=”10px”] [ap_column_wrap] [ap_column span=”2″] 017 skarpa reaktywacja

SKARPA REAKTYWACJA! WŁADZA, KULTURA, WYPOCZYNEK

Seria działań artystycznych w ramach projektu „Skarpa. Reaktywacja!” miała zapoczątkować proces przywracania przestrzeni Skarpy Warszawskiej ludziom i sprawić, by w zahibernowanej strefie zaczęło kwitnąć życie obywatelskie, społeczne i kulturalne.

Katalog

[/ap_column] [ap_column span=”2″] relokacja

SKARPA: RELOKACJA

„Skarpa: Relokacja” to innowacyjny, multimedialny zamysł artystyczny, którego istotnym tworzywem stała się żywa tkanka miejska. Projekt obejmował trzy interaktywne interwencje w przestrzeni publicznej. Tematyką i inspiracją prac były czas i jego percepcja, tożsamość miejsca oraz relacje mieszkańców z miastem.

Broszura

[/ap_column] [ap_column span=”2″][/ap_column] [/ap_column_wrap]